613 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036715B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Scirocco, Octavia, Q5, A1, Golf, Toledo, Yeti, Transporter, Tiguan, Alhambra, Jetta, A3, A6, Touran, A5, Beetle, A4, Passat, Altea, Superb, Leon, TT |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |