480 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 248300 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Scirocco, Formentor, Octavia, Polo, Q5, A1, Golf, Q3, Toledo, Yeti, Eos, A8, Transporter, Tiguan, Alhambra, Jetta, A3, A6, Touran, A5, Beetle, A4, Q7, Passat, Altea, Superb, Ibiza, Leon, TT |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |