2 192 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20031751B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 16.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 131 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Touran, Passat, Octavia, Eos, Polo, Fabia, Ibiza, Lupo, Caddy, Golf, Leon, Toledo, Roomster, Bora, A3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |