271 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012250B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Peugeot, Audi, Alfa Romeo, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, Omega, 11, Orion, Kadett, 7-Series, #3, 17, Heckflosse, Escort, 1502-2002, 80, 164, 15, Olympia, 405, 20, Commodore, Diplomat, Frontera, Alfasud, Trafic, Transporter, Manta, 155, Fuego, Spider, S-Class, Alfetta, Ascona, GT, Corsa, Coupe, Admiral, 1.1, Arna, 6, Sierra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Сумісність із моделлю | 11, 15, 1502-2002, 155, 164, 17, 20, 3, 33, 405, 6, 7-Series, 80, Admiral, Alfasud, Alfetta, Arna, Ascona, Commodore, Corsa, Coupe, Diplomat, Escort, Frontera, Fuego, GT, Heckflosse, Kadett, Manta, Olympia, Omega, Orion, S-Class, Sierra, Spider, Trafic, Transporter |