249 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 475961 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Audi, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, 100, 240, Octavia, 740, Passat, 960, 80, California, Superb, Polo, V-Class, 850, Leon, 940, Toledo, A3, A4, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Alhambra, V-class , V70, S70, Cordoba, S80, Corrado, Coupe, Quattro, New Beetle, Ibiza |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |