433 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 342093 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Audi, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | 10, 100, 240, Jetta, Octavia, 11, 130, 740, Passat, 960, 80, Caddy, Superb, Polo, Fabia, V-Class, Felicia, 850, 940, Lupo, Toledo, Rapid, A4, A6, A8, Transporter, Iltis, Golf, Derby, Alhambra, V-class , V70, S70, Cordoba, S80, Corrado, Coupe, Quattro, Scirocco, 1.1, Ibiza |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |