322 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 294357 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Audi, Volvo, Volkswagen, Mercedes-Benz, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 100, 240, Passat, 740, 960, 80, California, Superb, V-Class, 850, 940, A4, A6, A8, Transporter, Golf, V-class , V70, S70, S80, Corrado, Coupe, Quattro |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |