580 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012347B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Peugeot, Audi, Volvo, Volkswagen, Citroen, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | 100, 240, 307, 306, Jetta, 11, Octavia, Xsara, 106, C2, BX, Kangoo, C3, C4, Partner, Passat, Espace, 80, Laguna, Polo, ZX, Fabia, Felicia, 850, 405, 19, Lupo, Rapid, 440, 206, 207, 21, Golf, 460, Clio, Megane, V40, S40, Nemo, 1007, 1.1, Scenic, Scirocco, Berlingo, Xsara Picasso, Super 5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |