243 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20015457B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Двигун |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Peugeot, Chevrolet, Opel, Lancia, Citroen, Jaguar, Kia, Fiat, Nissan, Rover |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Epica, Captiva, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |