350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12016300B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai, Chevrolet, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | S Coupe, Europa, Nubira, Omega, Kadett, Elantra, Espero, Zafira, Lacetti, Lantra, Captiva, Leganza, Cerato, Rezzo, Tigra, Tigra, Frontera, Zafira, Accent, Getz, Rio, Manta, Matrix, Meriva, Combo, Astra, Corsa, Coupe, Vectra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |