152 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 166160 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BYD, Chevrolet, Suzuki, Chery, Changhe, Subaru |
| Сумісність з моделлю | LJ80, Jimny, Justy, Flyer, Swift, X-90, ALTO, QQ, Super Carry, Wagon R, Spark, SJ410, Wagon R+, Grand Vitara, Matiz, Samurai, Ideal, Carry, Alto, Vitara, Baleno, SJ413, Aveo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |