370 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 466042 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Maybach, Chrysler, Jeep, Mercedes-Benz, Honda, Acura |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, SLR, RDX, Odyssey, Accord, S-Class, SL, C-Class, Crossfire, S2000, Sprinter, 124, FR-V, CR-V, Integra, G-Class, CLC-Class, CLS, Viano, Vito, Civic |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |