250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026755B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Shuttle, Logo, CR-V, Prelude, Integra, Accord, HR-V, Civic |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |