711 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20029115B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Місце встановлення | Двигун |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Suzuki, Volvo, Citroen, Mazda, Fiat, Toyota |
| Сумісність з моделлю | C1, DS3, DS5, 3, C4 Cactus, 307, 308, 107, Jumpy, Xsara, Grand C4 Spacetourer, Transit Connect, C-Max, C3, C30, C4, C5, #3, Partner, C2, SX4, Expert, Fiesta, 407, Focus, Fusion, 206, 207, 208, C-Elysee, 508, S40, V70, V50, Mondeo, 1007, Nemo, S80, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |