260 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510080B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Hyundai, Audi, Volvo, Daihatsu, Mini, Mercedes-Benz, Mazda, Kia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Puma, Fiesta, V50, Terracan, S-Class, C-Max, Tempra, Sirion, Uno, Focus, S40, Carnival, Tipo, C30, A3, Fusion, C-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |