531 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 516406 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11.1 мм |
| Внутрішній діаметр | 47.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 66.8 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Transit Tourneo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |