280 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 757292 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Alfa Romeo, Citroen, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Jumper, TRIBUTE, Orion, Transit Connect, Transit Tourneo, Pajero Sport, Outlander, Escort, 164, Giulia, Fiesta, Focus, Tourneo Connect, Transit, Tribute, 155, 1750-2000, Spider, Alfetta, XM, GT, Mondeo, Scorpio, 605, Sierra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |