303 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12019597B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Volkswagen, Skoda, Mazda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Puma, Escort, Fiesta, V50, Mondeo, Felicia, Scorpio, Octavia, C-Max, Sierra, Fabia, S40, Focus, Transit Courier, Lupo, Caddy, C30, Fusion, Orion |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |