220 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015750B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Honda, Volvo, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, C-Max, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, S40, Accord, Primera, Kuga, S-Max, V70, Prelude, Focus, C70, C30, Almera, Transit, Integra, Escort, S80, V50, Transit Custom, S60, Transit Connect, Orion |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |