273 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20026123B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Suzuki, Volvo, Lancia, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, C-Crosser, Mondeo, Grand Vitara, C-Max, S40, Xsara Picasso, 306, Partner, Kuga, S-Max, V70, Ulysse, Boxer, Focus, 607, Ducato, Berlingo, Jumper, C70, C6, C30, Xantia, Zeta, 406, C4, 307, 407, Expert, 508, DS5, C5, S80, V50, 4007, Outlander, Xsara, 206, Scudo, 308 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |