321 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01034065B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | 850, S80, Kuga, V50, S-Max, Mondeo, V70, S60, Focus, S40, Space Star, C70, V40, C30, S70 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |