420 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 542030 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 56.4 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | S80, Kuga, Fiesta, S-Max, Mondeo, V70, C-Max, S60, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Focus, Transit Connect, V40 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |