353 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01025620B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Land Rover, Volvo, Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, XC60, XC70, 3, 7-Series, #3, V90, Freelander, Range Rover, Range Rover Sport, Range Rover Evoque, S-Max, V40, V70, S60, Mondeo, S80, 6, Discovery |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |