430 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12001192B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Dodge, Peugeot, Audi, Chrysler, Alfa Romeo, Volvo, Opel, Volkswagen, Jeep, Citroen, Fiat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Passat, Jetta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |