340 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 158060 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Felicia, New Beetle, Fox, Octavia, Altea, Polo, Fabia, Ibiza, Lupo, Caddy, Golf, Leon, Roomster, Bora, Toledo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |