191 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 212458 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Seat |
| Сумісність з моделлю | 242, 101, Ronda, 124, 128, Fiorino, Ritmo, Uno, Argenta, Yugo, Ibiza, X 1/9, 132, Regata, 131 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |