282 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 440760 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Groz, Peugeot, Alfa Romeo, Opel, Lancia, Great Wall, Citroen, Saab, Fiat, Seat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Palio, Tempra, Punto, Scudo, Doblo, Fiorino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |