252 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012697B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Alfa Romeo, Lancia, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Thema, Coupe, Stilo, Delta, Boxer, Tempra, Dedra, 156, Jumper, Prisma, Spider, 145, MiTo, Croma, 146, Bravo, 164, 155, 132, Thesis, GT |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |