223 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014824B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo, Seat |
| Сумісність з моделлю | Brava, Thema, Grande Punto, Coupe, Stilo, Delta, Tempra, Dedra, 156, Regata, Prisma, Spider, Punto, Doblo, Ronda, Uno, 145, MiTo, Croma, Tipo, 146, Bravo, Ypsilon, 155, Linea, GT |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |