190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12001623B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Ypsilon, Brava, Doblo, Punto, Palio, 500, Uno, Linea, Grande Punto, MiTo, Bravo, Stilo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |