161 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016630B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Celica, MR2, Camry |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |