221 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 777471 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chery, Daihatsu, Volkswagen, Geely, Lifan, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 620, Sirion, Tercel, YRV, Dyna, Cuore, LC Cross, PU, 520i, Land Cruiser, Prado, CUORE, Celica, Hiace, QQ, 320, Fortuner, BL, CK, 4Runner, 520, MK, GC6, Corolla, MR2, Avensis, MR, Charmant, HiAce, Hilux |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |