223 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016529B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Alfa Romeo, Daihatsu, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Sirion, 33, Tercel, 3, 306, C-Class, YRV, Trevis, 124, #3, Dyna, Cuore, Eos, 1502-2002, Land Cruiser, Prado, CUORE, PICK UP, Pick Up, Celica, Hiace, Commodore, Alfasud, 4Runner, Micra, Urvan, Corolla, MR2, Avensis, Charmant, HiAce, Hilux |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |