234 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 473150 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Volkswagen, Great Wall, Lexus, Toyota |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Corolla, Celica, Hiace, Camry, Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |