230 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016638B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Ferrari, Daihatsu, Honda, Mazda, Fiat, Toyota, Rover |
| Сумісність з моделлю | 323, MR2, Charmant, Espace, Tercel, Corolla, Supra, Avensis, Ritmo, 400, 208/308, 1500, Yaris, Celica |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |