190 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 131860 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Volvo, Mini, Opel, Citroen, Mazda, Fiat, Toyota |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Jumpy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |