433 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20028963B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, XM, ZX, Xsara Picasso, 306, Partner, Ulysse, DS3, Berlingo, Xantia, 106, Zeta, BX, C2, C4, 406, 605, 307, 407, Expert, 508, DS5, C5, Nemo, 405, C3, 208, 1007, Visa, 207, Xsara, 206, Scudo, 308 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |