430 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12017115B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Seat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Primastar, Vivaro, Scenic, Trafic, Clio, Safrane, Interstar, Ibiza, Movano, Megane, Espace, Master |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |