663 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12010750B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Mercedes-Benz, Citroen, Rover |
| Сумісність з моделлю | XM, J5, ZX, CX, 306, 25, Partner, S-Class, Safrane, Espace, 21, Xantia, BX, 124, Trafic, 400, G-Class, 605, Heckflosse, Expert, 405, Visa, Master, C25 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |