462 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026317B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Alfa Romeo, Mini, Lancia, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Traveller , C-Elysee, Grand C4 Spacetourer, Laguna, DS3, 607, Espace, C6, C4, 307, 407, Expert, 508, DS5, C5, C3, 208, C5 Aircross, RCZ, C4 Cactus, Thesis, 308 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |