3 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15062300 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Jimny, Laguna, Kubistar, Scenic, Almera, Clio, Note, Duster, Micra, Kangoo, Megane, Fluence, Sandero, Tiida, Logan, Bluebird, Modus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |