291 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20026878B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Kangoo, Xsara Picasso, C-Elysee, 306, Laguna, Ulysse, DS3, Xantia, 406, C4, Megane, 307, 407, Expert, C5, C3, Scenic, 208, Clio, 207, Xsara, 206, 308, Modus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |