253 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12018001B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Carisma, Scenic, Clio, Kangoo, Megane, Space Star, Espace |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |