302 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20019850B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Двигун |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Primastar, Vivaro, 19, Solenza, Trafic, Clio, Kangoo, Interstar, Movano, Megane, Sandero, Espace, Master, Logan, Astra, Rapid |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |