272 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 508544 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Suzuki, Volvo, Opel, Nissan, Москвич |
| Сумісність з моделлю | 10, Interstar, 480, Solenza, 11, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, PICK UP, Primera, Primastar, 2142, Carisma, Pick Up, Sport Spider, 19, Rapid, Trafic, 440, 21, Master, 460, Clio, Grand Vitara, Megane, V40, S40, Movano, Samurai, Scenic, Vivaro, 1.1, Super 5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |