279 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 504483 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, УАЗ, Peugeot, Jeep, Citroen, Kia, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Duster, CX, Bluebird, Ceres, Kangoo, Dokker, Sandero, 20, Laguna, 25, Cherokee, Kubistar, 19, Safrane, Espace, 21, Logan, Largus, Fuego, Solenza, Trafic, Megane, Wind, Besta, Lublin, Logan/Stepway, Supernova, Scenic, Clio, Hunter, Fluence, CJ5, Master, Rapid, Modus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |