638 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 431420 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Infiniti, Dacia, Suzuki, Mercedes-Benz, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Jimny, Juke, Pulsar, Q30, Duster, GLA-Class, Kangoo, Dokker, Sandero, Express, Laguna, Kubistar, B-Class, Micra, Logan, Almera, Note, Megane, A-Class, Tiida, Logan/Stepway, Scenic, Clio, Fluence, Qashqai, Modus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |