531 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 659160 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane, Wind, Fluence, Kangoo, Modus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |