621 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 584880 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Juke, Pulsar, Q30, Duster, Kangoo, Dokker, Sandero, Express, Laguna, Micra, Logan, Note, Megane, Wind, Tiida, Logan/Stepway, Scenic, Clio, Fluence, Qashqai, Modus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |