171 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 151510 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Samsung, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Skyline, Note, J30, Pathfinder, 300ZX, Patrol, Sunny, Laurel, PICK UP, Primera, Pick Up, QX4, 200SX, Almera, Micra, SM3, 100NX, Vanette, Cedric, Navara, Kangoo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |